Dekoracja sali

Romantyczne kwiaty na wesele, nowoczesne kompozycje kwiatowe przyciągające uwagę gości, a może minimalistyczne dekoracje ślubne oparte o kwiaty w jednej tonacji? Wybór jest szeroki, każda z opcji sprawdzi się doskonale, gdy dopasujemy ją do charakteru miejsca, w jakim odbywa się przyjęcie. Kluczem jest spójność wszystkich dekoracji i wybory Państwa młodych. Nasza kwiaciarnia może przygotować dla Państwa dekoracje sali weselnej wraz z kompletem dekoracji i dodatków. Dodamy charakteru każdemu wnętrzu, zgodnie z sześcioma złotymi zasadami dekorowania sali weselnej:

 

#1 Złotym kluczem do stworzenia efektownej dekoracji sali weselnej jest perfekcyjne zgranie ze sobą wszystkich, nawet najdrobniejszych elementów. Zadbamy o to, by kompozycja była spójna.

 

#2 Modne przyjęcie z określonym motywem przewodnim świetnie podkreśli wachlarz pasji Państwa Młodych. Wyrażenie własnych zainteresowań w dekoracji ślubnej to finezyjny sposób na zaprezentowanie tego, co łączy Państwa młodych.

 

#3 Decydując się na monochromatyczny wystrój sali weselnej oraz kwiaty i ozdoby w tym samym kolorze, warto zabawić się jego odcieniami. Wystrój zyska wtedy głębię i wyjątkowość, niezależnie czy jest to przyjęcie w chacie krytej strzechą, imponujący ślub w pałacowej sali balowej czy plenerowe przyjęcie z dekoracjami zwróconymi ku naturze.

 

#4 Kluczem do sukcesu i oszczędności będzie wybór dekoracji z kwiatów sezonowych. O ich licznych zaletach piszemy w innym poście na naszym blogu.

 

#5 Analiza i stworzenie kosztorysu aranżacji ślubnej to podstawa. Nasz florysta przygotuje niebanalne propozycje uwzględniające to, ile Państwo młodzi chcą przeznaczyć na kwiaty i ozdoby ślubne.

 

#6 Zadbamy o odpowiednie oświetlenie i dekoracje ze szkła. Światło rozpraszające się w wysokiej jakości krysztale sprawia, ze cały wystrój nabiera magicznego, bajkowego charakteru.

 


Planujesz ślub? Szukasz projektanta i wykonawcy, który zajmie się oprawą Twojego ślubu i przyjęcia weselnego? Zespół Kwiatów na warsztacie służy swoim doświadczeniem.