Kwiaciarnia

Chcesz kupić piękny bukiet, by podarować go bliskiej osobie? Potrzebujesz kwiatów na spotkanie formalne lub biznesowe? Jesteś zainteresowany stylowymi dekoracjami, inspirowanymi pięknem rodzimych lasów?

"Kwiaty na warsztacie" to nowoczesna kwiaciarnia, specjalizująca się w pięknych, stylowych kompozycjach kwiatowych. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji bukietów na rozmaite okazje. Nasi doświadczeni floryści stworzyli kompozycje kwiatowe zgodne ze światowymi trendami. Posiadamy wiązanki sezonowe, inspirowane ogrodem babci lub ukwieconą łąką oraz klasyczne bukiety z róż dostępne przez cały rok.

Nasza kwiaciarnia zlokalizowana jest w ścisłym centrum Dąbrowy Górniczej. Z każdej części miasta dojedziesz do nas w kilka chwil. Jeśli chcesz obdarować kwiatami bliską osobę, która mieszka w Dąbrowie Górniczej lub okolicach mamy dla Ciebie wygodną usługę "Kwiaty w punkt":

  • Kwiaty dobierzemy odpowiednio do okazji tak żeby trafić z nimi w PUNKT
  • Kwiaty dostarczymy w wybrane miejsce, znajdziemy każdy PUNKT
  • Kwiaty dowieziemy w wyznaczonym czasie, zrobimy wszystko żeby być PUNKTualnie 😉

Kwiaty będą wspaniałą niespodzianką, nigdy nie zdradzamy jaka przesyłka jest w drodze. Na specjalne życzenie możemy dołączyć do zamówienia prezent, zmniejszyć lub zwiększyć bukiet lub zmienić jego formę.

Dbamy o to, by nasze bukiety kwiatowe były najpiękniejsze. Konkretne gatunki kwiatów mogą być dostępne sezonowo. W przypadku braków kontaktujemy się z Państwem i proponujemy kilka opcji zamiennych. Floryści kwiaciarni "Kwiaty na warsztacie" to mistrzowie w swoim fachu. Mimo zmian forma i piękno wybranego bukietu nie ulegnie drastycznej zmianie.

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, oprócz tradycyjnych bukietów, kwiatów ciętych i doniczkowych przygotowaliśmy szereg nowoczesnych propozycji.

Tworzymy "słoiki mchem podszyte", będące idealnym prezentem dla miłośnika natury. Te małe cudeńka to najprawdziwszy, rodzimy las zamknięty w ekologicznym słoju, przykrytym drewnianą pokrywką. Mają w sobie to co w lesie najpiękniejsze są urokliwie, jeden rzut oka w ich stronę pozwoli odprężyć się i zrelaksować.

Róże w pudełku to idealny podarunek na każdą okazję. Starannie dobrane kwiaty zamknięte są w estetycznym opakowaniu razem z czekoladkami, z najlepszej, krakowskiej manufaktury tworzą idealny prezent dla żony, dziewczyny, mamy lub koleżanki z pracy.

Tworzymy również ciekawe kompozycje z roślin doniczkowych. To idealny prezent dla osoby lubiącej zajmować się roślinami, wymagają odpowiedniej pielęgnacji i regularnego zraszania. Stylowy kwiat otoczony bluszczem, skrzydłokwiatem lub dekoracyjnymi fitoniami pomoże wyrazić wdzięczność lub złożyć najlepsze życzenia. Kompozycja doniczkowa będzie trwała, bliska osoba będzie mogła ustawić ją w dowolnym miejscu, w domu lub pracy. Ilekroć na nią spojrzy, pomyśli ciepło o osobie, która obdarowała ją tak pięknym prezentem.

 

"Kwiaty na warsztacie": bukiety  na każda okazję, kwiaty cięte, kompozycje w doniczkach i wypełnione roślinami słoje.

To bliskość natury bez wychodzenia z domu, odrobina lasu na domowym parapecie, ekologiczny słój z prawdziwym mchem pachnącym lasem, do tego dobrane specjalne odmiany paproci i innych roślin, które występują również w naturze.
Bukiety, kosze i kompozycje kwiatowe. Kwiaty na imieniny, urodziny, chrzty, śluby, pogrzeby, z okazji Walentynek oraz innych świąt i uroczystości.
Eleganckie i trwałe dekoracje z roślin doniczkowych, roślin sztucznych, a także suszu w odpowiednio dobranych naczyniach ceramicznych i szklanych.