https://kwiatynawarsztacie.pl/wp-content/uploads/2017/08/DSC_4713.jpg
https://kwiatynawarsztacie.pl/wp-content/uploads/2017/08/DSC_4709.jpg
https://kwiatynawarsztacie.pl/wp-content/uploads/2017/08/DSC_4706.jpg

Goździkowy zawrót głowy

 

Cena: 100 zł

Bukiet "Goździkowy zawrót głowy" nawiązuje do tradycyjnie polskich bukietów, wręczanych przy różnych okazjach od wielu lat. Nasi floryści opracowali autorski, ciekawy bukiet, nawiązujący do narodowych tradycji wręczania goździka.

Odkryj na nowo piękno tego wyjątkowego kwiatu i podaruj goździkowy zawrót głowy. Bukiet sprawdzi się przy wielu okazjach od świąt rodzinnych i kalendarzowych przez uroczystości formalne i gale aż po bukiet na przeprosiny czy zakończenie roku szkolnego.

W "Kwiatach na Warsztacie" wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Na życzenie spersonalizujemy Twój bukiet. Stworzymy kompozycję kwiatową o większej lub mniejszej objętości, zmienimy jej kolor, dołączymy bilecik z osobista dedykacją czy pudełko najlepszych czekoladek z manufaktury.

Goździk to kwiat o wielu znaczeniach. Różowy symbolizuje pamięć na zawsze a czerwony szczery podziw. Pozwala wyrazić wiele i należy do trwałych kwiatów, które przez wiele dni wyglądają równie pięknie jak w momencie komponowania bukietu.