Kwiaty w firmie i biurze

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami kwiatów i roślin w każdej odmianie. Wiemy, że praca w otoczeniu zieleni pozwala inaczej spojrzeć na świat, złapać oddech, nie poddać się stresowi. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę dla firm, instytucji i biur. Oferujemy kompleksową opiekę nad aranżacją florystyczną na terenie Dąbrowy Górniczej. Tworzymy bukiety z kwiatów ciętych, dekoracje doniczkowe oraz autorskie projekty, idealne do umieszczenia na biurku pracownika np. “leśne słoiki”.

 

Kwiaty do biura:

Wiecznie zielone rośliny lub kwitnące sezonowo kwiaty doniczkowe potrzebują doskonałej oprawy. Jesteśmy w stanie przygotować aranżacje florystyczną kameralnego biura jak i obszernego biurowca. Doskonałym dodatkiem do stałych kompozycji w doniczkach będą kwiaty cięte. Odpowiednio dobrane bukiety sprawią, że recepcja czy sala konferencyjna będą prezentowały się elegancko. Obsługujemy hotele, biurowce, centra spa i wellness, ośrodki wczasowe oraz instytucje państwowe. Żywe kwiaty nie wymagają opieki ze strony pracowników, wszystkim zajmą się nasi doświadczeni floryści.

 

Opieka nad roślinami w firmie lub instytucji:

Zaopiekujemy się kwiatami w Twoim biurze, gdy Twoi pracownicy będą zajęci wykonywaniem zadań zawodowych. Mamy dobrą rękę do kwiatów, wiemy jak je pielęgnować. Dobierzemy odpowiednie bukiety co recepcji, a przed ważnym spotkaniem przygotujemy oprawę sali konferencyjnej oraz kwiatowe upominki dla parterów biznesowych.

 


Żywe kwiaty w biurze to większy komfort pracowników, klientów i petentów. Podaruj im kontakt z naturą w godzinach pracy.


 

 

foto: floradania.dk