O nas

Każdego dnia, dziesiątki klientów obdarzają nas zaufaniem, pozwalając abyśmy w ich imieniu przekazali Komuś Ważnemu najlepsze życzenia. "Kwiaty na warsztacie" to profesjonalna manufaktura bukietów na każdą okazję. Wprowadzamy pracę nad kompozycjami kwiatowymi na najwyższy poziom!

Zagłębie Dąbrowskie to region szczególny, w którym w wyjątkowy sposób podchodzi się do tradycji i wyrażania uczuć. Doskonałym środkiem do złożenia życzeń bliskiej osobie są właśnie kwiaty. Doskonale znamy trendy, panujące w światowej florystyce. Łączymy je z regionalnymi tradycjami i olbrzymim szacunkiem do natury. Wykonujemy bukiety na indywidualne zamówienie oraz kompozycje, oparte o sprawdzone i piękne wzory, stworzone przez naszych doświadczonych florystów. Świadczymy usługi w zakresie przygotowania kwiatów i kompozycji kwiatowych na śluby i wesela. Współpracujemy z firmami, tworząc aranżację florystyczne biur oraz sal bankietowych. Działamy kompleksowo, zajmiemy się doborem i wypożyczeniem dekoracji sali i stołu, transportem oraz przygotowaniem aranżacji.

Podaruj radość – spraw bliskiej osobie niespodziankę i zamów kwiaty z dostawą do domu w Dąbrowie Górniczej. Mamy doskonałe bukiety na każdą okazję:

  • urodziny
  • imieniny
  • rocznica ślubu
  • zaręczyny
  • podziękowania
  • złożenie gratulacji
  • narodziny dziecka

Każdy z naszych bukietów przygotowywany z należytą starannością. Dostarczane są do rąk własnych adresata, z uśmiechem na ustach. Gwarantujemy terminowa dostawę i najwyższe zadowolenie, ze stworzonego w naszej pracowni, kwiatowego podarunku. Tworzenie kompozycji z żywych roślin zajmuje nas bez reszty, a ścieżkę naszego życia wyznaczają kwiaty w rozmaitych kolorach. Każdy z pracowników "Kwiatów na warsztacie", od właściciela pracowni przez florystów aż po kierowców poczty kwiatowej to profesjonaliści, dostrzegający wyjątkowość w każdym, kwiatowym płatku. Mieszanka umiejętności, kreatywności i dbałości o szczegóły pozwala nam nieść radość i tworzyć wyjątkowe bukiety.

Szukasz kwiaciarni w Dąbrowie Górniczej, która dostarczy przepiękny bukiet do rąk własnych bliskiej Ci osoby? Zapraszamy do pracowni florystycznej "Kwiaty na Warsztacie".

Z poważaniem

–Zespół kwiaciarni "Kwiaty na warsztacie"

Aneta Żelazna