Pytania i odpowiedzi

Czy można zamówić kwiaty?

Oczywiście. Jeśli chcesz odebrać na miejscu możesz do nas zadzwonić, napisać sms(608 550 484) lub mail a.jureczka@kwiatynawarsztacie.pl. Po wpłaceniu zadatku będą na Ciebie czekać.

Jeśli chcesz z dostarczeniem wybierz opcję Kwiaty w PUNKT. 

Jak zamówić Kwiaty w PUNKT?

1. Decydujesz jakie chcesz kwiaty:

 • wybierasz naszych bukietów , zrobimy jak najbardziej podobny do zamówionego,
 • decydujesz sam/a , bo wiesz co najbardziej ucieszy osobę obdarowaną,
 • pozostawiasz dobór nam odpowiednio do okoliczności.

2. Przeznaczasz kwotę ( min. 100zł ), dodajesz kwotę za dowóz, robisz przelew na podane konto.

3. Wysyłasz do nas potwierdzenie przelewu oraz wszystkie niezbędne dane ( imię i nazwisko odbiorcy wraz z numerem telefonu, adres dostawy, przedział czasowy, Twój nr telefonu, życzenia jeśli mamy dołączyć bilecik )

4. Czekasz na potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

5. Po zrealizowaniu zamówienia otrzymujesz o tym informację ( w przypadku dużej ilości zamówień możemy nie dać rady go wysłać od razu)

Ile kosztuje dostawa?

Dąbrowa Górnicza- 15 zł (centrum)

Dąbrowa Górnicza -25 zł (peryferia)

Będzin, S-c Zagórze 30 zł

Sosnowiec- 40 zł

Katowice- 50 zł

Inne miasta - do uzgodnienia

Czy warto zamówić kwiaty z wyprzedzeniem?

Jak najbardziej. Jeśli będzie trzeba sprowadzimy kwiaty jakich potrzebujesz, będziemy przygotowani, a Ty nie będziesz czekał w kolejce.

Czy przy zamawianiu konieczny jest zadatek?

Tak. Tylko wtedy masz pewność, że przygotujemy dla Ciebie odpowiednie kwiaty na konkretny moment, a my mamy gwarancję,że nasz czas, zaangażowanie oraz użyte kwiaty nie pójdą na marne.

Ile kosztuje bukiet?

To Ty podajesz kwotę, a my odpowiednio do okoliczności dobierzemy kwiaty. Jeśli jednak chcesz coś specjalnego i chcesz sam/a wybrać ilość,rodzaj czy kolor kwiatów, wtedy podamy Ci cenę. Pamiętaj, że jeden kwiat to kilka złotych, żeby powstał bukiet potrzeba pewnej ilości  - około 10 sztuk.

Czy przygotujemy kwiaty na pogrzeb?

Z wielką starannością przygotujemy bukiet, wiązankę, wieniec ( do położenia, stojący), kształtkę, dekorację trumny czy urny...Tutaj też spodziewaj się czegoś niepowtarzalnego, odpowiedniego byś godnie pożegnał bliską Ci osobę.

 

Las pod przykrywką - jak się nim opiekować?

Las pod przykrywką to specyficzna kompozycja roślinna, która nie wymaga szczególnej opieki przy zastosowaniu kilku podstawowych zasad. " Instrukcję obsługi" dostajesz wraz z zakupionym u nas lasem.

USŁUGI ŚLUBNE

Czy mogę bukiet ślubny zamówić telefonicznie lub przez mail?

Tak. Jednak kontakt osobisty pozwoli nam lepiej poznać Twoje oczekiwania oraz doradzić.

Jakie typy bukietów ślubnych wykonujemy?

W zależności od preferencji i stylu uroczystości możemy zaproponować między innymi bukiet typu:

 • nosegay
 • pomander
 • sywający

Bukiet może być w stylu klasycznym,rustykalnym, nowoczesnym itp.

Przykładowe bukiety znajdziecie również  w naszej facebookowej galerii.

Dlaczego bukiet ślubny jest droższy niż ten na inną okoliczność?

Stworzenie Twojego wymarzonego bukietu ślubnego to często długotrwały i żmudny proces od momentu zamówienia do jego realizacji. Poczytaj o tym tu.

Czy dekorujemy sale, kościoły,plenery?

Oczywiście. To nasze priorytetowe zamówienia. Dlatego warto zdecydować się na spotkanie z nami odpowiednio wcześnie i zarezerwować termin.

Czy w każdej kwocie da się wykonać dekorację?

W zasadzie tak. Tylko szanujący się florysta, a takich mamy w zespole, nie zejdzie poniżej poziomu, przy którym miałaby ucierpieć jakość czy poczucie estetyki. Podpisujemy się pod każdą naszą pracą dlatego zawsze dbamy o Twoje zadowolenie. Minimalny sugerowany budżet na kwiaty to ok. 8-10 % z całej kwoty przeznaczonej na uroczystość.

 

Jak odnieśliśmy się do RODO?

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) [Dz. U. UE.L.2016.119.1 z 04.05.2016], zwane dalej: „Rozporządzenie” informuję, iż:

 • Administratorem danych osobowych jest:

Bartosz Wadowski Sales Network,
ul. Parkowa 138, 41 – 303 Dąbrowa Górnicza

 1. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do wykonywania umowy, której stroną jest Klient tj. osoba, której dane dotyczą lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
 2. Odbiorcą danych osobowych są podmioty z którymi zawarte zostały lub zostaną zawarte umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji tych umów i w celu prawidłowego wykonania umowy zawartej z Klientem.
 3. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie umowy zawartej z Klientem, a także art. 5 i art. 6 Rozporządzenia. Dane są przetwarzane także w zakresie funkcjonowania Kwiaciarni Kwiaty na Warsztacie w Dąbrowie Górniczej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wykonania umowy, zaś przechowywane przez okres do 1 roku od zawarcia umowy.
 5. Przetwarzane dane osobowe pozyskiwane będą na podstawie umów zawartych z Klientem.
 1. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 2. Osobom, których dane osobowe są przetwarzane przysługuje prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, a w szczególnym przypadku prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.
 3. Osobom, których dane osobowe są przetwarzane przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 4. Dane osobowe gromadzone są w Kwiaciarni Kwiaty na Warsztacie w związku z wymogami umownymi. Podanie w/w danych osobowych w celu ich przetwarzania przez Kwiaciarnię jest obligatoryjne. Skutkiem niepodania ww. danych jest brak możliwości wykonania umowy zawartej z Klientem. Podanie innych niż w/w danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 5. W stosunku do danych osobowych nie są podejmowane działania polegające na zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, takie jak profilowanie.
 6. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z administratorem. Sposoby kontaktu to:

a.zelazna@kwiatynawarsztacie.pl

b.wadowski@kwiatynawarsztacie.pl