Ślubny bukiet

Dlaczego ślubny bukiet nie jest tani?

 

 

Bukiet ślubny to kreacja florystyczna klasy premium. Wiemy jak zrobić go dobrze.

Wiemy też, że to co jest tanie zwykle nie jest dobre, a to co dobre nigdy nie jest tanie. Zatem wchodząc w temat głębiej…spieszę z wyjaśnieniami.

 

W momencie kiedy decydujesz się na ślub stajesz przed nie lada wyzwaniem. Styl w jakim chcesz mieć wesele niesie za sobą wybór odpowiedniej sukni, sali czy fryzury. Z pewnością chcesz żeby miejsce zabawy Twoich gości było piękne i komfortowe, potrawy w nim podawane z wszelką starannością i niezwykle smaczne, a obsługa sympatyczna. Na pewno zdecydujesz się na suknię, w której będziesz wyglądać zjawiskowo, a wraz z Panem Młodym w odpowiednim garniturze będziecie kraść spojrzenia. Zadbasz o to, żeby fryzjerka stworzyła Ci uczesanie, którym zachwycisz wszystkich obecnych…Dopełnieniem całości, ukoronowaniem podjętych działań będzie decyzja o odpowiednim bukiecie ślubnym. I tutaj pojawia się nasza rola.

 

Przy zamawianiu bukietu ślubnego nie płacisz za same kwiaty.Najdroższa w tym wszystkim jest gwarancja jakości, którą od nas dostajesz.Na tą jakość składa się:

  • czas spędzony na rozmowach z Tobą, żeby jak najbardziej trafić w Twoje potrzeby i gust,
  • cała logistyka- jak dostać? skąd zamówić? kiedy zamówić? jak sprowadzić? jak przechować kwiaty, za pomocą których powstanie wymarzony przez Ciebie bukiet?
  • przygotowanie kwiatów, bo te do bukietów ślubnych wymagają odpowiednich zabiegów min.kondycjonowania,szynowania czy tapowania,
  • chwile, które poświęcamy ( często zarywając noc) żeby stworzyć bukiet na czas, w zasadzie tuż przed, po to żeby przetrwał całą uroczystość nawet w najbardziej trudnych warunkach,
  • przekazanie Ci odpowiednio zabezpieczonych kwiatów tak, żebyś już nie musiała się o nic martwić i mogła skupić się na czerpaniu przyjemności z tego wyjątkowego dnia.

 

Możesz być pewna, że każda wydana przez Ciebie złotówka to inwestycja we własne zadowolenie.Dzień  Twojego ślubu jest jedyny i niepowtarzalny, jak bukiet który dla Ciebie przygotujemy.

Czy zatem warto oszczędzać? Decyzja jest Twoja. Dobrze się zastanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*
Strona