Las pod przykrywką

Las pod przykrywką to nasz absolutny bestseller. Pozwalają na wprowadzenie naturalnej formy do domu, biura lub każdej innej przestrzeni. Poprawiają nastrój, a do tego nie wymagają opieki! Poznaj “Las pod przykrywką” od “Kwiatów na warsztacie”.

 

Moda na ekologię: leśna dekoracja

Zwiększająca się świadomość społeczna ma wpływ na zainteresowanie naturalnymi formami. Zwracają się ku nim osoby w różnym wieku. Brak szkodliwych materiałów, w pełni naturalne elementy ozdobne i ich niepowtarzalny charakter wpływają na rosnąca popularność leśnych dekoracji. W słoju wybranego rozmiaru, który wykonany został z wysokiej klasy szkła znajdzie się wszystko, co w prawdziwym lesie najpiękniejsze. Las pod przykrywką świetnie odnajdzie się w roli prezentu. Naczynie posiada gustowne, drewniane nakrycie, które podkreśla naturalny charakter kompozycji.

 

Co wchodzi w skład leśnej dekoracji?

Każdy z Lasów pod przykrywką, powstający w naszej pracowni florystycznej jest unikatowy. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami w galerii, by poznać magię leśnych dekoracji. Są komponowane na bazie wysokiej klasy ziemi. W niej znajduje się wszystko, co oferuje las:

-mchy

-porosty

-paprocie

-szyszki

-patyczki

-kora

 


Podaruj komuś kawałek lasu: zamów jedyny w swoim rodzaju “Las pod przykrywką” Kwiatów na warsztacie